Zobacz więcej


Kursy i szkolenia hybrydowe

Kursy hybrydowe są to kursy szkoleniowe, które łączą elementy nauki online z nauką tradycyjną, prowadzoną na miejscu. W przypadku kursów hybrydowych uczestnicy mają możliwość uczestnictwa zarówno w lekcjach i zajęciach online, jak i w spotkaniach w rzeczywistości, z nauczycielem lub trenerem.

Typowy kurs hybrydowy może obejmować materiały edukacyjne udostępniane online, takie jak wideo-lekcje, teksty, ćwiczenia interaktywne czy quizy. Uczestnicy mają dostęp do tych materiałów i mogą uczyć się w dowolnym czasie i miejscu, korzystając z komputera, smartfona lub tabletu.

Dodatkowo, kursy hybrydowe wymagają również udziału w spotkaniach na żywo. Te spotkania mogą odbywać się w tradycyjnej formie, w sali lekcyjnej lub szkoleniowej, gdzie uczestnicy mają możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielem i innymi uczestnikami. Spotkania mogą obejmować omawianie zagadnień, praktyczne ćwiczenia, dyskusje grupowe czy testy.

Kursy hybrydowe mają na celu połączenie korzyści z nauki online, takich jak elastyczność czasowa i miejsce nauki, z zaletami nauki tradycyjnej, takimi jak bezpośredni kontakt z nauczycielem i interakcja z innymi uczestnikami. Dzięki temu uczestnicy mogą dostosować naukę do swojego indywidualnego harmonogramu, jednocześnie czerpiąc korzyści z bezpośrednich interakcji w rzeczywistości.

Kursy hybrydowe są popularne w przypadku szkoleń zawodowych, kursów językowych czy programów rozwoju osobistego. Pozwalają one na większą elastyczność i dostosowanie do różnych potrzeb uczestników, jednocześnie zapewniając niektóre elementy tradycyjnej nauki.

Blended learning

Zobacz więcej


Blended learning, znane również jako nauka hybrydowa, to podejście do edukacji, które łączy elementy nauki online z tradycyjną nauką w klasie. W ramach blended learningu, uczniowie korzystają z zasobów i narzędzi edukacyjnych dostępnych online, jednocześnie uczestnicząc w zajęciach stacjonarnych, gdzie mają kontakt z nauczycielem i innymi uczniami.

W blended learningu, część materiałów i zadań edukacyjnych jest udostępniana online, takie jak wideo-lekcje, prezentacje, materiały do czytania, ćwiczenia interaktywne i quizy. Uczniowie mają dostęp do tych zasobów i mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z urządzeń mobilnych lub komputerów.

Dodatkowo, uczniowie uczestniczą w tradycyjnych zajęciach w klasie, gdzie nauczyciel może omawiać tematy, prowadzić dyskusje, udzielać wyjaśnień i pomagać uczniom w zrozumieniu materiału. Zajęcia w klasie mogą również obejmować ćwiczenia praktyczne, grupową pracę nad projektami, prezentacje i inne interaktywne aktywności.

Blended learning ma wiele zalet. Po pierwsze, daje uczniom większą elastyczność w dostępie do materiałów i nauki, ponieważ mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, zgodnie z własnym tempem i preferencjami. Ponadto, dostęp do zasobów online pozwala uczniom na powtórzenie materiału i indywidualną pracę nad trudnymi zagadnieniami. Wreszcie, tradycyjne zajęcia w klasie umożliwiają bezpośrednią interakcję z nauczycielem i innymi uczniami, co sprzyja budowaniu więzi społecznych i umożliwia dyskusje i współpracę.

Blended learning jest szeroko stosowany na różnych poziomach edukacji, od szkół podstawowych i średnich po szkoły wyższe i szkolenia zawodowe. Ten model edukacji wykorzystuje korzyści z nauki online i tradycyjnej nauki w klasie, tworząc dynamiczne i interaktywne środowisko edukacyjne.

ZAPISZ SIĘ TERAZ NA WYBRANY KURS (Y) !

Zapraszamy wszystkich do wypełnienia naszego formularza zgłoszeniowego on-line. Można to zrobić indywidualnie lub w grupie osób zainteresowanych wówczas otrzymują Państwo korzystny rabat i zniżkę cenową na wybrane e-kursy i szkolenia.

KLIKNIJ I KUP TERAZ !


Zobacz również inne kategorie kursów


Na zakończenie wystawiamy dokumenty ukończenia kursu:
certyfikat, dyplom (zaśw.)


ZASW-PL             ZASW-EN

Polecamy także

Doradztwo i rozwój

Prowadzimy doradztwo dla osób indywidualnych oraz firm w zakresie edukacji, pracy, kariery i biznesu.

Więcej

Praca lub firma

Oferty pracy oraz kursy szkolenia po których znajdziesz lepszą prace w Polsce i za granicą UE lub założysz firmę

Więcej

Dotacje UE

Polecamy aktualną ofertę dotacji i funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorczości oraz osobisty lub zawodowy

Więcej

Kursy stacjonarne lub online

Zapraszamy do odbycia kursów oraz szkoleń przygotowanych i opracowanych przez Zespół ECEB

Więcej

Kwalifikacje dla każdego

Kwalifikacje, kompetencje oraz umiejętności dla każdego nie tylko do zapełnienia CV (teraz także online)

Więcej

Schemat zakupu

Przykładowy plan /zapisania się/ zakupu kursu (ów) w systemie online - zobacz jak sprawnie przebiega

Więcej
Lista wszystkich kursów

Warto wiedzieć

Inne wystawiane dokumenty

Na życzenie wystawiamy również zaświadczenia do różnych instytucji, w tym urzędów (np. ZUS/KRUS/UP itp.) i zakładów pracy dofinansowujących udział w kursach częściowo lub w całości. Polecamy Państwu zakupy naszych kursów w GRUPIE.

Więcej

Uzuyskaj natychmiastowy dostep do materiałów kursu online

Uzyskaj natychmiastowy dostep do materiałów kursu online lub offline Po zaksięgowniu wpłaty otrzymają Państwo na e-mail link dostępu do wybranego kursu (ów) online oraz hasło.

Więcej

Dostęp offline PenDrive, DVD lub wydruk A4

Istnieje także możliwość wysyłki całego kompletu materiałów offline (bindowany wydruk A4 + DVD lub PenDrive i laminowane cert. dypl. / zaśw.) Pocztą Polską lub kurierem (także do paczkomatu)

Więcej
Pracuj dobrze przygotowany w Polsce i za granicą !

Polecane kategorie

Zalety i korzyści nauki

1. Pozyskanie kompetentnej wiedzy 2. Wzrost określonych umiejętności 3. Dopełnienie kwalifikacji zawodowych 4. Atrakcyjność i wiarygodność na rynku 5. Premie, nagrody i wyższe zarobki 6. Utrzymanie stanowiska pracy 7. Awans i stabilna praca 8. Rozwój kariery zawodowej w UE 9. Lepsza praca w Polsce lub za granicą 10. Większe szanse na dotację z UE 11. Zdobycie potwierdzającego dokumentu 12. Własna działalność gospodarcza 14. Samorozwój, prestiż i uznanie 15. Wyższa pozycja społeczna 16. Pewna i bezpieczna przyszłość 17. Nowe perspektywy i konkurencyjność oraz wiele innych mozliwości...

Zobacz więcej

Z kursów skorzystali między innymi

Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy OHP, OHP Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Oleśnicy, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Główna Policji, Bydgoska Szkoła Wyższa, Krajowa Szkoła Sadownictwa i Prokuratury, Stowarzyszenie na rzecz integracji osób starszych i niepełnosprawnych "Wieś Bez Barier", IPN Oddział Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu w Katowicach, Caritas Polska, Centrum Medyczne IMED ... i wiele innych firm i instytucji ...

Zobacz więcej

Rabaty i zniżki %

Zapraszamy do kupna kursu (ów) dla bliskiej osoby - przebywającej w kraju lub za granicą (także dla obcokrajowców chcących pracować w UE np. z Ukrainy, Białorusi i innych państw) To także doskonały pomysł na oryginalny prezent jako pewna lokata w przyszłość i sukces zawodowo - biznesowy ! Promocja dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych ! Polecamy także zakupy kursów w grupie lub indywidualnie. Zamów kursy razem ze znajomymi, przyjaciółmi, kolegami z pracy, rodziną lub przekonaj szefa do zorganizowanej akcji szkoleń zakładowych np. dla zdolnych pracowników...

Zobacz więcej

Warto zobaczyć

Filmy i kanał YouTube

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału z bardzo ciekawymi filmami na portalu YouTube oraz do jego subskrybcji. Zobacz więcej...>

Oferta dla zagranicy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osoby mieszkające za granicą i obcokrajowców przebywających w Polsce. Zobacz więcej...>

Czym jest e-learning

Czym jest nauczanie w systemie on-line, e-learning, m-learning, d-learning jakie posiada zalety oraz inne cechy i wygody. Zobacz więcej...>

Faktury VATWystawiamy paragony, faktury VAT (proforma, przelewowe dla urzędów i innych jednostek np. 7-14 dni) oraz udzielamy rabaty i zniżki.

Inne dokumenty Na życzenie uczestnika wystawiamy stosowne zaświadczenia o udziale w aktualnie trwającym kursie lub szkoleniu.

Zwrot za naukęZa udzał w kursach można starać się o zwrot kosztów z Urzędu Pracy, swojego miejsca pracy (firma, spółka) oraz innych instytucji.