Kursy i szkolenia stacjonarne i hybrydowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy, w szczególności inne Niepubliczne Placówki Kształcenia Ustawicznego oraz Centra Kształcenia Zawodowego, firmy (polskie i zagraniczne, także spoza terenu UE), korporacje, biura, agencje, instytucje, organizacje, stowarzyszenia, fundacje, ośrodki edukacyjne (szkoły, uczelnie wyższe), agencje, biura, urzędy państwowe, osoby bezrobotne (w każdym wieku) oraz niepełnosprawne z Polski i z zagranicy (w tym także obcokrajowców).

Nauka może znacząco wpłynąć na poprawę naszych perspektyw zawodowych i pomóc nam zdobyć lepszą pracę. Poprzez zdobywanie nowych umiejętności i kwalifikacji, możemy zwiększyć swoją wartość na rynku pracy i być bardziej konkurencyjni w stosunku do innych kandydatów.

Istnieją różne sposoby na naukę i zdobycie nowych umiejętności. Można to zrobić poprzez tradycyjne metody nauki, takie jak szkoły i uczelnie, ale również poprzez kursy i szkolenia, a także samodzielne zdobywanie wiedzy poprzez internet i książki.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele kursów i szkoleń, które oferują praktyczne umiejętności i wiedzę potrzebną do wykonywania różnych zawodów. Mogą one dotyczyć różnych dziedzin, takich jak biznes, technologia, marketing, projektowanie, nauki społeczne i wiele innych. Warto zwrócić uwagę na kursy i szkolenia, które są oferowane przez renomowane instytucje i cieszą się dobrymi opiniami na rynku.

Warto również pamiętać, że nauka i zdobywanie nowych umiejętności to proces ciągły, a nie jednorazowy. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy pozwala na rozwój kariery zawodowej i zapewnia większe szanse na osiągnięcie sukcesu w pracy.

Kurs stacjonarny to tradycyjna forma nauki, w której studenci uczą się w określonym miejscu i czasie. Taka forma nauki odbywa się w wyznaczonych salach, prowadzona jest przez nauczyciela, który osobiście wyjaśnia materiał, odpowiada na pytania uczestników, organizuje zajęcia praktyczne i egzaminy.

Natomiast kurs hybrydowy to forma nauki, która łączy elementy kursu stacjonarnego z nauką online. W przypadku kursu hybrydowego studenci uczą się częściowo w trybie stacjonarnym, a częściowo online, korzystając z różnego rodzaju platform i narzędzi e-learningowych.

Kursy hybrydowe oferują wiele zalet, takich jak elastyczność w dostosowaniu nauki do indywidualnych potrzeb uczącego się, możliwość nauki w dowolnym czasie i miejscu, oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do szkoły, a także dostęp do różnego rodzaju materiałów dydaktycznych.

Jedną z wad kursów stacjonarnych jest brak elastyczności, która często uniemożliwia studentom połączenie nauki z pracą i innymi zobowiązaniami. Kursy hybrydowe pozwalają na połączenie tych dwóch elementów, dzięki czemu uczący się mają większą swobodę w organizacji swojego czasu.

Ostatecznie, wybór pomiędzy kursem stacjonarnym a hybrydowym zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb uczącego się. W przypadku niektórych kursów, na przykład w przypadku nauki zawodu, kurs stacjonarny może być bardziej odpowiedni, ponieważ wymaga on nauki praktycznych umiejętności. W innych przypadkach, kurs hybrydowy może być lepszym rozwiązaniem ze względu na swoją elastyczność i oszczędność czasu i pieniędzy.

🔴 Zapraszamy do odbycia kursów przygotowanych i opracowanych przez Zespół Europejskiego Centrum Edukacyjno-Biznesowego. Główną zaletą naszej oferty jest szybkie i bezstresowe przyswajanie wiedzy, która podana jest w bardzo zrozumiały sposób. Naukę rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie realizujesz program. Możliwość wielokrotnego powracania do rzetelnie opracowanych materiałów pozwoli utrwalić Twoją wiedzę na długi czas, aby zaowocować w przyszłości pozytywnymi rezultatami rozwojowymi w pracy zawodowo - biznesowej i osiągnieciem licznych korzyści i sukcesów.

✅ Pobierz nasz darmowy poradnik "Jaki wybrać kurs lub szkolenie" w PDF:
Poradnik

🟢 Polecamy Państwu również nasze kursy i szkolenia w trybie stacjonarnym oraz hybrydowym w naszym ośrodku znajdującym się w Krakowie a także innych miejscowościach.


Zobacz więcej


Zobacz więcej
Zobacz więcej


Zobacz więcejAdresaci i szanse zawodowo - biznesowe

Wszystkie osoby zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy, a także ci, którzy myślą o własnej przyszłości oraz pracy w innym zawodzie lub we własnej firmie.

                   
Zdobądź awans lub nową pracę w wybranym zawodzie, pracuj odpowiednio przygotowany, załóż własną firmę w Polsce lub w UE


Cennik kursów i szkoleń w trybie stacjonarnym i hybrydowym

Oferujemy kursy i szkolenia stacjonarne, ceny kształtują się w zależności od ilości osób (grup zintegrowanych), zainteresowanych oraz od typu szkolenia. Przedział cenowy to koszt mniej więcej od 1250 do 3200/4500 zł / osoba za 180/270 lub 150/80 godzin nauki (o szczegóły pytaj na e-mail).


Na zakończenie zdobywają Państwo certyfikat, dyplom (zaświadczania) /aktualne w UE/,
dostępne jest również tłumaczenie dokumentu na j. ang. przez tłum. przysięgłego.


Nasi trenerzy i konsultanci służą Państwu zawsze fachową pomocą

Zobacz więcej

ZAPISZ SIĘ TERAZ NA WYBRANY KURS (Y) !

Zapraszamy wszystkich do wypełnienia naszego formularza zgłoszeniowego on-line. Można to zrobić indywidualnie lub w grupie osób zainteresowanych wówczas otrzymują Państwo korzystny rabat i zniżkę cenową na wybrane e-kursy i szkolenia.

KLIKNIJ I KUP KURS ONLINE !


Zobacz również inne kategorie kursów

Polecamy także

Doradztwo i rozwój

Prowadzimy doradztwo dla osób indywidualnych oraz firm w zakresie edukacji, pracy, kariery i biznesu.

Więcej

Praca lub firma

Oferty pracy oraz kursy szkolenia po których znajdziesz lepszą prace w Polsce i za granicą UE lub założysz firmę

Więcej

Dotacje UE

Polecamy aktualną ofertę dotacji i funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorczości oraz osobisty lub zawodowy

Więcej

Kursy stacjonarne lub online

Zapraszamy do odbycia kursów oraz szkoleń przygotowanych i opracowanych przez Zespół ECEB

Więcej

Kwalifikacje dla każdego

Kwalifikacje, kompetencje oraz umiejętności dla każdego nie tylko do zapełnienia CV (teraz także online)

Więcej

Schemat zakupu

Przykładowy plan /zapisania się/ zakupu kursu (ów) w systemie online - zobacz jak sprawnie przebiega

Więcej
Lista wszystkich kursów

Warto wiedzieć

Inne wystawiane dokumenty

Na życzenie wystawiamy również zaświadczenia do różnych instytucji, w tym urzędów (np. ZUS/KRUS/UP itp.) i zakładów pracy dofinansowujących udział w kursach częściowo lub w całości. Polecamy Państwu zakupy naszych kursów w GRUPIE.

Więcej

Uzuyskaj natychmiastowy dostep do materiałów kursu online

Uzyskaj natychmiastowy dostep do materiałów kursu online lub offline Po zaksięgowniu wpłaty otrzymają Państwo na e-mail link dostępu do wybranego kursu (ów) online oraz hasło.

Więcej

Dostęp offline PenDrive, DVD lub wydruk A4

Istnieje także możliwość wysyłki całego kompletu materiałów offline (bindowany wydruk A4 + DVD lub PenDrive i laminowane cert. dypl. / zaśw.) Pocztą Polską lub kurierem (także do paczkomatu)

Więcej
Pracuj dobrze przygotowany w Polsce i za granicą !

Polecane kategorie

Zalety i korzyści nauki

1. Pozyskanie kompetentnej wiedzy 2. Wzrost określonych umiejętności 3. Dopełnienie kwalifikacji zawodowych 4. Atrakcyjność i wiarygodność na rynku 5. Premie, nagrody i wyższe zarobki 6. Utrzymanie stanowiska pracy 7. Awans i stabilna praca 8. Rozwój kariery zawodowej w UE 9. Lepsza praca w Polsce lub za granicą 10. Większe szanse na dotację z UE 11. Zdobycie potwierdzającego dokumentu 12. Własna działalność gospodarcza 14. Samorozwój, prestiż i uznanie 15. Wyższa pozycja społeczna 16. Pewna i bezpieczna przyszłość 17. Nowe perspektywy i konkurencyjność oraz wiele innych mozliwości...

Zobacz więcej

Z kursów skorzystali między innymi

Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy OHP, OHP Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Oleśnicy, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Główna Policji, Bydgoska Szkoła Wyższa, Krajowa Szkoła Sadownictwa i Prokuratury, Stowarzyszenie na rzecz integracji osób starszych i niepełnosprawnych "Wieś Bez Barier", IPN Oddział Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu w Katowicach, Caritas Polska, Centrum Medyczne IMED ... i wiele innych firm i instytucji ...

Zobacz więcej

Rabaty i zniżki %

Zapraszamy do kupna kursu (ów) dla bliskiej osoby - przebywającej w kraju lub za granicą (także dla obcokrajowców chcących pracować w UE np. z Ukrainy, Białorusi i innych państw) To także doskonały pomysł na oryginalny prezent jako pewna lokata w przyszłość i sukces zawodowo - biznesowy ! Promocja dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych ! Polecamy także zakupy kursów w grupie lub indywidualnie. Zamów kursy razem ze znajomymi, przyjaciółmi, kolegami z pracy, rodziną lub przekonaj szefa do zorganizowanej akcji szkoleń zakładowych np. dla zdolnych pracowników...

Zobacz więcej

Warto zobaczyć

Filmy i kanał YouTube

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału z bardzo ciekawymi filmami na portalu YouTube oraz do jego subskrybcji. Zobacz więcej...>

Oferta dla zagranicy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osoby mieszkające za granicą i obcokrajowców przebywających w Polsce. Zobacz więcej...>

Czym jest e-learning

Czym jest nauczanie w systemie on-line, e-learning, m-learning, d-learning jakie posiada zalety oraz inne cechy i wygody. Zobacz więcej...>

Faktury VATWystawiamy paragony, faktury VAT (proforma, przelewowe dla urzędów i innych jednostek np. 7-14 dni) oraz udzielamy rabaty i zniżki.

Inne dokumenty Na życzenie uczestnika wystawiamy stosowne zaświadczenia o udziale w aktualnie trwającym kursie lub szkoleniu.

Zwrot za naukęZa udzał w kursach można starać się o zwrot kosztów z Urzędu Pracy, swojego miejsca pracy (firma, spółka) oraz innych instytucji.