Plan zakupu nbycia zapisania się kursu szkolenia prosty schemat instrukcja kupowania biznes plan

Przykładowy schemat zakupu kursu (ów) w systemie online

Zobacz więcej

1. Kupujący /Kursant/ zamawia wybrany kurs(y) dla siebie lub innych osób przez formularz zakupu

2. Kupujący wpłaca określoną kwotę na nasze konto (jeden kurs online lub kilka dla siebie albo grupy osób)

3. Monitorujemy wpłatę na naszym koncie bankowym

4. Po zaksięgowaniu wpłaty, Kursant otrzyma pełny dostęp do materiałów kursu online na podany adres e-mail

5. Istnieje także możliwość wydruku bindowanych materiałów dydaktycznych (w domu albo drukarni lub zamówić wydruk A4 u nas) lub wysyłki samej płyty DVD/CD albo PenDrive z materiałami odkodowanymi offline /patrz cennik ...> /

6. Zalecana wpłata expresowa przez tPay, Karta (0% prowizji), e-Portfel, BLIK która przyspiesza zaksięgowanie wpłaty. Uzyskaj natychmiastowy dostęp już teraz ! (wpłata za pośrednictwem banku dociera do nas w czasie około 24/h, czas oczekiwania na dostęp do kursu jest nieznacznie wydłużony).

7. Po zaliczonym egzaminie on-line (czas na jego zaliczenie to max do 3 mies. /na prośbę kursanta czas może zostać przedłużony o 90 dni/ można go także zalczyć wcześniej w dowolnej chwili np. w 24/h !) (Zobacz przykładowy test on-line) Kursant otrzyma drogą mailową (chmura) komplet dokumentów w języku PL i EN-UE ukończenia kursu lub termin jej osobistego odbioru (możliwa także wysyłka Pocztą Polską lub kurierem także do paczkomatów) w naszym centrum edukacyjn - biznesowym.


Znajdź ciekawą pracę - załóż własną firmę na terenie PL oraz UE lub gdzie tylko zechcesz. Ciesz się sukcesem i zdobytą wiedzą !

Zobacz więcej

EDUKACJA W KAŻDYM WIEKU - ZAPEWNIAMY RABATY DLA OSÓB BEZROBOTNYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH !

Na zakończenie wystawiamy dokumenty ukończenia kursu:
2-certyfikaty i dyplomy (zaśw.) w języku PL i EN-UE

ZASW-PL   ZASW-EN

ZAPISZ SIĘ TERAZ NA WYBRANY KURS (Y) !

Zapraszamy wszystkich do wypełnienia naszego formularza zgłoszeniowego on-line. Można to zrobić indywidualnie lub w grupie osób zainteresowanych wówczas otrzymują Państwo korzystny rabat i zniżkę cenową na wybrane e-kursy i szkolenia.

KLIKNIJ I KUP TERAZ !

Polecamy także

Doradztwo i rozwój

Prowadzimy doradztwo dla osób indywidualnych oraz firm w zakresie edukacji, pracy, kariery i biznesu.

Więcej

Praca lub firma

Oferty pracy oraz kursy szkolenia po których znajdziesz lepszą prace w Polsce i za granicą UE lub założysz firmę

Więcej

Dotacje UE

Polecamy aktualną ofertę dotacji i funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorczości oraz osobisty lub zawodowy

Więcej

Kursy stacjonarne lub online

Zapraszamy do odbycia kursów oraz szkoleń przygotowanych i opracowanych przez Zespół ECEB

Więcej

Kwalifikacje dla każdego

Kwalifikacje, kompetencje oraz umiejętności dla każdego nie tylko do zapełnienia CV (teraz także online)

Więcej

Schemat zakupu

Przykładowy plan /zapisania się/ zakupu kursu (ów) w systemie online - zobacz jak sprawnie przebiega

Więcej
Lista wszystkich kursów

Warto wiedzieć

Inne wystawiane dokumenty

Na życzenie wystawiamy również zaświadczenia do różnych instytucji, w tym urzędów (np. ZUS/KRUS/UP itp.) i zakładów pracy dofinansowujących udział w kursach częściowo lub w całości. Polecamy Państwu zakupy naszych kursów w GRUPIE.

Więcej

Uzuyskaj natychmiastowy dostep do materiałów kursu online

Uzyskaj natychmiastowy dostep do materiałów kursu online lub offline Po zaksięgowniu wpłaty otrzymają Państwo na e-mail link dostępu do wybranego kursu (ów) online oraz hasło.

Więcej

Dostęp offline PenDrive, DVD lub wydruk A4

Istnieje także możliwość wysyłki całego kompletu materiałów offline (bindowany wydruk A4 + DVD lub PenDrive i laminowane cert. dypl. / zaśw.) Pocztą Polską lub kurierem (także do paczkomatu)

Więcej
Pracuj dobrze przygotowany w Polsce i za granicą !

Polecane kategorie

Zalety i korzyści nauki

1. Pozyskanie kompetentnej wiedzy 2. Wzrost określonych umiejętności 3. Dopełnienie kwalifikacji zawodowych 4. Atrakcyjność i wiarygodność na rynku 5. Premie, nagrody i wyższe zarobki 6. Utrzymanie stanowiska pracy 7. Awans i stabilna praca 8. Rozwój kariery zawodowej w UE 9. Lepsza praca w Polsce lub za granicą 10. Większe szanse na dotację z UE 11. Zdobycie potwierdzającego dokumentu 12. Własna działalność gospodarcza 14. Samorozwój, prestiż i uznanie 15. Wyższa pozycja społeczna 16. Pewna i bezpieczna przyszłość 17. Nowe perspektywy i konkurencyjność oraz wiele innych mozliwości...

Zobacz więcej

Z kursów skorzystali między innymi

Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy OHP, OHP Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Oleśnicy, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Główna Policji, Bydgoska Szkoła Wyższa, Krajowa Szkoła Sadownictwa i Prokuratury, Stowarzyszenie na rzecz integracji osób starszych i niepełnosprawnych "Wieś Bez Barier", IPN Oddział Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu w Katowicach, Caritas Polska, Centrum Medyczne IMED ... i wiele innych firm i instytucji ...

Zobacz więcej

Rabaty i zniżki %

Zapraszamy do kupna kursu (ów) dla bliskiej osoby - przebywającej w kraju lub za granicą (także dla obcokrajowców chcących pracować w UE np. z Ukrainy, Białorusi i innych państw) To także doskonały pomysł na oryginalny prezent jako pewna lokata w przyszłość i sukces zawodowo - biznesowy ! Promocja dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych ! Polecamy także zakupy kursów w grupie lub indywidualnie. Zamów kursy razem ze znajomymi, przyjaciółmi, kolegami z pracy, rodziną lub przekonaj szefa do zorganizowanej akcji szkoleń zakładowych np. dla zdolnych pracowników...

Zobacz więcej

Warto zobaczyć